Bayerni e mbyll pjesën e parë në avantazhin e 2 golave, Muller shënon golin e 100 në "Allianz Arena" (VIDEO)
Bayern Mucnhen është duke mposhtur Schalke 04 në Allianz Stadium.

Ndeshja u zhbllokua shumë shpejt me Leëandioëski në minutën e 6' dhe më pas dyfishoi Mullerminutën e 45+2.

Për gjermanin ishte goli i 100 në Allianz Stadium. /albeu.com/
Shtuar më 25/01/2020, ora 19:36
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori