Bayerni i hakmerret Frankfurtit dhe fiton Superkupën e Gjermanisë (VIDEO)

Bayern Munich ka fituar Superkupën e Gjermanisë kundër Eintracht Frankufrt me shifrat e e thella 0-5 në "Commerzbank-Arena".

Golat për bavarezët i shënuan: Lewandowski (21', 26' & 54'), Coman (63') dhe Alcantara (85').

Ndërsa skuadra e Frankufrt ishte inekzistente në fushë, pasi nuk la gjyrmë në këtë takim.

Kështu Bayern Munich ka fituar Superkupën e Gjermanisë. /albeu.com/
Shtuar më 12/08/2018, ora 22:29
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori