Bayerni kërkon yllin e rivalëve të Leipzig
Naby Keita po zhvillon një sezon fantastik me Leipzig, nuk ka kaluar pa i rënë në sy vëzhguesve së Bayern Munich.

Lojtari i talentuar, siç shkruan prestigjiozja Gjermane “Bild”, ka përfunduar në “radarët” e bavarezëve, të cilët nuk e kanë për herë të parë t’iu rrëmbejnë rivalëve lojtarët e tyre kryesorë.

Gjithsesi për të arritur te mesfushori 22-vjeçar, skuadra e Ancelottit duhet të kalojë konkurrencën e Liverpool, Arsenal dhe Borussia Dortmund.

Shtuar më 06/03/2017, ora 11:51
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori