Bayerni "makineri", shënon golin e dytë ndaj "Bluve të Londrës" (VIDEO)
Bayerni duket se po vazhdon formën e jashtëzakonshme. Bavarezët kanë shënuar dy herë në portën e Chelseas.

Fillimisht shënoi Leëandoëski nga pika e bardhë e penalltisë dhe më pas Perisic dyfishon rëzultatin në minutën e 24' duke e cuar rezultatin e përgjithshëm në, 5-0. /albeu.com/
Shtuar më 08/08/2020, ora 21:33
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori