Bayerni përmbys gjithçka në 10 minutat e fundit (VIDEO)

Bayerni ka arritur të përmbysë rezultatin përballë Bochum e cila u tregua një kockë mjaft e fortë.

'Bavarezët' arritënbarazonin vetëm në minutën e 83' me Gnabry dhe më pas për të përmbysur gjithcka me Muller në të 89'.

Me këtë fitore minimale Bayerni kalon në fazën tjetër të Kupës së Gjermanisë/albeu.com/
Shtuar më 29/10/2019, ora 21:52
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori