Bayerni po nis një epokë të re, pas Sane synon edhe Havertz
Uli Hoeness, president nderi i Bayern Munich, i ka hapur dyert Kai Havertz-it, ylli i Bayer Leverkusen.

"Do të na pëlqente ta kishim në skuadër, por për momentin nuk e njohim të ardhmen e futbollit në tërësinë e tij dhe në aspektin ekonomik", ka thënë Hoeness për Radio Bayern 1.

"Sane? Gjermania ka një brez talentesh të mëdhenj. Ne kemi një skuadër të re, mund ta imagjinoj se një epokë e re sapo ka filluar".

Leverkusen kërkon 100 milionë euro për Havertz.
Shtuar më 31/05/2020, ora 08:52
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori