Bayerni shënon edhe dy gola të tjerë ndaj Chelsea (VIDEO)

Bayerni nuk di të ndalet. Pas dy golave në pjesën e parë, bavarezët kanë shënuar edhe dy të tjerë në pjesën e dytë.

Fillimisht shënoi Tolisso në minutën e 76' dhe më pas Lewandowski do të shënonte të dytin personal dhe të 4 për skuadrën në minutën e 84'. /albeu.com/
Shtuar më 08/08/2020, ora 22:45
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori