Bayerni "shpartallon" Dortmundin, shënon golin e katërt (VIDEO)

Bayern Munich është duke shkatërruar rivalin kreysor, Borussia Dotmund në "Allianz Arena" me rezultatin 4-0.

Pas golave të Leëandoëski dhe Gnabry ka shënuar përsëri Leva në minutën e 76' dhe Hummels që dërgon topin në portën e tij në të 80'. /albeu.com/
Shtuar më 09/11/2019, ora 20:21
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori