Bayerni shpartallon Werderin, shënon të gjashtin (VIDEO)Bayerni është duke shpartalluar Werderin e Rashicës, pas golit të yllit kosovar bavarezët nuk kanë të ndalur.

Pas dy golave në fundin e pjesës së parë nga Coutinho dhe Lewandowski, vendasit kanë shënuar edhe 4 të tjerë në pjesën e dytë me Countinhon i cili shënon edhe dy të tjerë duke plotësuar het-trikun, Lewandowski dopietë dhe Muller. /albeu.com/
Shtuar më 14/12/2019, ora 17:14
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori