Beckham i kënaqur me fitoren e Realit
Pëlqej
David Beckham
Ish-ylli i Real Madridit, David Beckham është shprehur shumë i lumtur me fitoren e Los Blancos kundër Barcelonës në finale të Copa del Rey duke shtuar se ata tani kanë fituar një besim tepër të madh.

"Ishte fantastike të shohësh fansat e Real Madridit të gëzuar dhe duke shikuar klubin e tyre se si është duke fituar".

"Ishte një fitore shumë e rëndësishme sidomos kundër rivalit, Barcelona", u shpreh Beckham. /albeu.com/

Shtuar më 22/04/2011, ora 19:54
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori