Beckham: Kam ardhur te Milani te fitoje Skudeton
Albeu.com
Ylli i Los Angeles Galaxy, David Beckham, thotë se ai ka kaluar në Milan për të fituar skudeton këtë sezon.“Ka edhe ekipe të tjera të shkëlqyera, si Interi dhe Juventusi që luftojnë ...... për skudeto, por besoj se kemi mjaft kualitet dhe fuqi për ta fituar titullin e ligës”, ka thënë Beckham.
Shtuar më 05/01/2010, ora 20:03
Tage: arkiv
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori