Beckham kërkon sulmuesin "vrasës" të Juventusit
David Beckham kërkon të hedh "themele" të sigurta në kampionatin amerikan të futbollit.

Anglezi është trajner i skuadrës së Inter Miami dhe prej kohësh po punon të transferoj përtej Oqeanit Atlantik futbollist cilësor që luajnë në kampionatet elitare te Europës. Sipas mediave italiane emri më i lakuar për të mbërritur tek Inter Miami është sulmuesi i Juventusi Mario Mandzukic.

Për kroatin i cili është jashtë planeve të trajnerit Mauricio Sarri klubi amerikan ofron 10 milionë euro.
Shtuar më 21/11/2019, ora 14:05
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori