Beckham te Arsenal vetëm për...(FOTO LAJM)

David Beckham te Arsenal, por vetëm për tu stërvitur. E ardhmja e ish kapitenit të Anglisë, pas përfundimit të aventurës me Los Angeles Galaxy në MLS, është ende e turbullt. Pas hipotezave Milan apo PSG "Spice Boy" duket më pranë klubeve si West Ham apo QPR.

"David më telefonoi dhe më pyeti nëse mund të stëvitej me ne. Asnjë problem. I presim gjithmonë krahëhapur njerëzit e zotë. Te Arsenal? Jo. Thjesht po ndihmojmë një mik", ka deklaruar trajneri i "Topçinjëve" Arsene Wenger. /albeu.com/
Shtuar më 29/01/2013, ora 14:11
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori