Befasi të reja në Premier League (VIDEO)
Premier Liga
Pas disa rezultateve të befasuese të shtunën, në Premier League, në tri ndeshjet e së dielës sërish u regjistruan befasi. Më e madhja ndodhi në Newcastle, ku ekipi homonim humbi nga Stoce City, derisa Boltoni nxjerri një barazim me ekipin e favorizuar mysafir Manchester Unitedin. Kësisoj, katërshja e madhe Liverpool, Manchester United, Chelsea dhe Arsenal në këtë xhiron mbetën pa fitore.

Rezultatet

Bolton W. - Manchester U. 2:2
Wolverhampton - Aston Villa 1:2
Newcastle U. - Stoke C. 1:2Golat


Newcastle U. - Stoke C. 1:2
<embed src="http://rd3.videos.sapo.pt/play?file=http://rd3.videos.sapo.pt/CPpKNY0zzcUzhuuSMDPq/mov/1" type="application/x-shockwave-flash" allowFullScreen="true" width="480" height="400">embed>


Wolverhampton - Aston Villa 1:2
<embed src="http://rd3.videos.sapo.pt/play?file=http://rd3.videos.sapo.pt/t0UbVpNtaeZGcyZSsSoB/mov/1" type="application/x-shockwave-flash" allowFullScreen="true" width="480" height="400">embed>


Bolton W. - Manchester U. 2:2
<embed src="http://rd3.videos.sapo.pt/play?file=http://rd3.videos.sapo.pt/JFblbH4ulBaoOYv53qY0/mov/1" type="application/x-shockwave-flash" allowFullScreen="true" width="480" height="400">embed>

Shtuar më 26/09/2010, ora 22:14
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori