Befasohet Bayern, Nurnberg kalon në avantazh (VIDEO)
Bayern Munchen është befasuar nga Nurnberg në shtëpinë e këtyrë të fundit.

Është Periera ai që ka dërguar topin në rrjetë në minutën e 49’ duke zhbllokuar rezultatin.

Nurnberg ndodhet në vendin e parafundit dhe kjo ndoshta ka bërë që Bayern ta marë lehtë këtë ndeshje si pasojë edhe gabimit të Dortmund.

Mirëpo një gabim i sotëm mund ti kushtonte shumë Batern pasi do ti humbte mundësi i shkëputjes, megjithatë ka akoma minuta për të reaguar. /albeu.com/
Shtuar më 28/04/2019, ora 19:13
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori