Befasohet Chelsea, Valencia zhbllokon rezultatin në "Stamford Bridge" (VIDEO)
Chelsea është befasuar në "Stamfrod Bridge" nga Valencia teksa spanjollët kanë kaluar në epërsi në me anë të sulmuesit Rodrigo Moreno në minutën e 74.

Spanjolli përfitoi nga brojtja e përgjumur e vendasve dhe brenda zonës nuk fal. /albeu.com/
Shtuar më 17/09/2019, ora 22:36
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori