Befasohet Juventusi, Spezia barazon rezultatin (VIDEO)
Juventusi po has vështirësi në kampionat edhe ndaj Spezias. Pas golit të avantazhit nga Morata vendasit kanë reaguar dhe kanë barazuarminutën e 30'.

Pobega është lojtari që ka mposhtur Buffon për të dërguar topin në rrjetë. /albeu.com/
Shtuar më 01/11/2020, ora 15:36
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori