Befason modelja, kam kryer mardhënie me lojtarë te Realit dhe Barcelonës (FOTO LAJM)

Modelja e njohur botërore, Belena Roka, ka dhënë një deklaratë bombastike, e cila zakonisht njihet për deklarata të tilla.

Spanjollja ka dhënë një intervistë interesante për revistën "Gran Hermano VIP".

Sipas intervistë së saj, ajo ka kryer marrëdhënie seksuale me lojtarët e famshëm të La Ligës, të Real Madridit e Barcelonës.


"Më pëlqejnë aventura me futbollistë", ka thënë Roka.

"Kam kryer marrëdhënie seksuale me shumë prej tyre. Ata janë të skuadrave të Real Madridit e Barcelonës".
Shtuar më 17/01/2019, ora 15:30
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori