Befason sportisti i njohur, toka është e sheshtë
Pëlqej
Kyrie Irving është detyruar që të kërkojë falje mbi teorinë e tij mbi Tokën, që u bë virale në rrjetet sociale.

Në shkurt 2017, basketbollisti i famshëm, habiti njerëzit duke thënë: “Na mashtrojnë, Toka është e sheshtë”.

Irving pyetet gjithmonë për këtë temë dhe tani ka vendosur që të kërkojë falje: “Edhe nëse do e besonit këtë gjë, nuk duhet të dilni e ta thoni publikisht. Janë tema që diskutohen privatisht. Ndryshon perceptimi se si thuhet dhe si kuptohet nga të tjerët, por unë nuk jam edhe aq i zgjuar”.

Organizatori theksoi se “në atë moment nuk e llogariti deklaratën”.
Shtuar më 02/10/2018, ora 19:42
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori