Befason Zidane, lë jashtë Championsit dy yjet e skuadrës
Zinedine Zidane ka befasur me zgjedhjet e tij në formacion. Tekniku francez ka lënë jashtë për ndeshjen në Champions nda Club Brugge 2 yjet e skuadrës, Gareth Bale dhe James Rodriguez.

Të dy lojtraët ishin pranë largimit në merkaton e verës, por ata qëndruan në momentet e fundit.

Ndërkohë Marcelo dhe Isco dhe Janë përfshirë në skuadër.

Reali në Champions vjen pas humbjes turpëruese nga PSG-ja dy javë më parë, ndërsa sot ka një ndeshje të lehtë në letër përballë belgëve. /albeu.com/


Shtuar më 01/10/2019, ora 11:35
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori