Befasuese, kombëtarja U21 ndëshkohet nga Andorra (VIDEO)

Shpresat janë duke zhvilluar ndeshjen përballë Andorras e vlefshme për kualifikueset EURO 2021.

Kombëtarja jonë hyri në këtë ndeshje me shpresën dhe besimin e madh se do të dalin të fituat dhe do të sigurojnë 3pikëshin ashtu si bëri edhe kombëtarja A ditën e djshme.

Mirëpa Andarro ka arritur të na befasojë duke na shënuar gol në minutën e 19’ me sulmuesin Alaez I cili luajti edhe përballë kombëtares së madhe.

Pjesa e parë është mbyllur me avantazhin e vensdasve ku për pak minuta pritet të fillojë edhe pjesa e dytë ku do të tentojmë kthimit e rezultatit. /albeu.com/

style="width: 100%; height: 0px; position: relative; padding-bottom: 55.923%;">
Shtuar më 26/03/2019, ora 19:30
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori