Befasuese/ Sa shumë ka ndryshuar Milani për 10 vite (FOTO)

Milani është një skuadër shumë e suksesshme në Europë dhe këtë gjë e thonë edhe tofetë, teksa është ekipi i dytë me më shumë Champions, plotë 7 të tillë.

Kuqezinjtë në fakt kanë përjetuar një rënie të jashtëzakonshme në vitet e fundit, teksa nuk kanë në ekipin e tyre më yje të dikurshëm që cilësoheshin ndër më të mirë.

Nga porta në sulm, diferenca mes lojtarëve është e madhe nga finalja e Championsit e 2007, në fitoren epike ndaj Bolognës, teksa i vetmi që mun të cilësohet në nivele të larta është talenti Donnarumma./albeu.com/

Shtuar më 13/02/2017, ora 15:36
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori