Bëhet prezantimi i Vucinic tek Juventusi
Tashmë gjithçka është bërë zyrtare transferimi i Vucinic tek Juventusi pasi ai sot është prezantuar si lojtar i Juventusit ku dhe ka përfunduar edhe nënshtrimin e kontratës me Zonjën e Vjetër.

Pas vizitave mjeksore të bëra disa ditë më pari ai tashmë nënshkroi edhe një kontratë 4-vjeçare me Zonjën e Vjetër të italisë.

Mirko Vucinic do të marrë një pagë vjetore prej 3.5 milion euro në sezon plus bonuset sezonale.

Kartoni i sulmuesit serb i ka kushtuar plot 15 milion euro skuadrës së Juventusit para të cilat shkojnë drejt ekipit kryeqytetas të Romës. /albeu.com/
Shtuar më 01/08/2011, ora 21:20
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori