Behrami behet gati per tu larguar nga Weat Ham
Pëlqej
Albeu.com
Dite te numeruara per ish lacialin Valon Behrami tek anglezet e West Ham. Kosovari me pasaporte zviceriane i transferuar kete vere ne Londer, duket se nuk po gjen hapesire ne planet e trajnerit Zola.Kosovari me pasaporte zviceriane i transferuar kete vere ne Londer, duket se nuk po gjen hapesire ne planet e trajnerit Zola.

Dite te numeruara per ish lacialin Valon Behrami tek anglezet e West Ham. Kosovari me pasaporte zviceriane i transferuar kete vere ne Londer, duket se nuk po gjen hapesire ne planet e trajnerit Zola.

Pas interesimit te Tottenham, Arsenal dhe Everton per ganezin Stephen Appiah, gazeta “Daily Mirror” shkruan se ai eshte shume afer londinezeve te West Ham, cka do te thote se dikush duhet te largohet ne mes te sezonit per te balancuar ekonomikisht financat e klubit. Bashke me mesfushorin Behrami, ne listen e lojtareve qe mund te largohen ne janar eshte edhe bomberi Dean Ashton.

Nderkohe, pervec krizes se rezultateve, West Ham eshte perfshire edhe nga kriza ekonomike pasi shoqeria islandeze qe ka shumicen e aksioneve te klubit po kalon nje moment jo te mire financiar.
Shtuar më 12/11/2008, ora 17:20
Tage: arkiv
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori