Behrami një nga 11 lojtarët e infektuar me koronavirus te Genoa
Futbolli italian është goditur rëndë nga koronavitusi gjatë kësaj jave.

Është raportuar se 11 lojtar dhe katër pjesëtar të stafit të Genoas kanë dalë pozitiv me koronavirus.

Në mesin e 11 lojtarëve të infektuar është edhe futbollisti shqiptar, Valon Behrami.

Ai është izoluar derisa Genoa duket se nuk do ta zhvilloj të paktën ndeshjen e javës së tretë të Serie A.
Shtuar më 01/10/2020, ora 10:35
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori