Bekam nuk largohet nga Los Angeles Galaxy
David Beckham
Kapiteni i Los Angeles Galaxy, Landon Donovan ka thënë se lojtarët e klubit janë të bindur që David Bekam do të vazhdojë të luajë në Shtetet e Bashkuara.

"Jemi të gjithë të bindur që do të qëndrojë me ne. Di gjë nuk ka asgjë zyrtare, por mendoj se ai dhe familja e tij ndihen mirë këtu", ka thënë kapiteni amerikan, sipas raportimeve të "As".

Kontrata e anglezit me klubin e Los Angeles skadon në nëntor dhe zërat për një interesim të disa klubeve europiane për shërbimet e SpiceBoy por mbi të gjitha PSG dhe Drejtori i saj Teknik, Leonardo. /albeu.com/
Shtuar më 02/11/2011, ora 12:03
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori