Belen Rodrigez “çmend” Zanettin (FOTO LAJM)

Në festën e organizuar për rastin e Krishtlindjeve në shtëpinë e Interit, ka qenë e ftuar edhe modelja e njohur argjentinase Belen Rodrigez.

Ajo është një fanse e ish-kapitenit legjendar të Interit dhe gjatë festës ka Xhiruar atë me smartfonin e saj.

video, Zaneti përshëndet Belenin duke bërë gjeste për bukurinë e saj. Modelja ka mbyllur videon me shprehjen “Shihemi më vonë”.
Shtuar më 20/12/2018, ora 23:00
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori