Belgjika dyfishon rezultatin ndaj Zvicrës (VIDEO)

Pëlqej
Belgjika ka dyfishuar rezultatin ndaj Zvicrës në stadiumin "Swissporarena".

Është përsëri Thorgan Hazard që ka shënuar edhe golin e dytë personal në minutën e 17'.

Ndeshja po zhvillohet dhe është minuta e 20'. /albeu.com/
Shtuar më 18/11/2018, ora 21:08
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori