Belgjika kalon në avantazh ndaj Egjiptit (VIDEO)

Belgjika ka kaluar në avantazh ndaj Egjiptit në "King Baudouin Stadium".

Ai që ka shënuar është sulmuesi i Manchester United, Romelu Lukaku në minutën e 27'-të.

Ndeshja po zhvillohet dhe është minuta e 31'-të. /albeu.com/
Shtuar më 06/06/2018, ora 21:24
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori