Belgjikë-Irlandë/ Pjesa 1 në barazim
Ka përfunduar pjesa e parë me rrjeta të paprekura në ndeshjen mes Belgjikës dhe Irlandës.

Sot u zhvillua një ndeshje e baraspeshuar ku nuk munguan sulmet nga të dy skuadrat të cilat nuk u treguan të sakta përballë portës së mbrojtur nga Courtois dhe Randolph.

Në këtë pjesë të parë, ia vlen të përmendet një gol i anuluar për Belgjikën pasi Carrasco ndodhej në pozicion jashtë loje. /albeu.com/

Shtuar më 18/06/2016, ora 15:55
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori