Bellerin e Manquillo për të zëvëndësuar Dani Alves
Sipas asaj që raporton e përditshmja katalanase "Mundo Deportivo", Barcelona, duke parë largimin thuajse të sigurtë të Dani Alves, ka nisur punën për gjetjen e zëvëndësuesit të tij.

Hector Bellerin i Arsenal dhe Javi Manquillo i Liverpool janë dy emrat më të përfolur për merkaton e janarit 2016, pasi në verë Barcelona nuk mund të bëjë merkato.

Dani Alves pritet të transferohet te PSG, me të cilën përflitet se ka firmosur edhe një kontratë 3-vjeçare. /albeu.com/
Shtuar më 01/04/2015, ora 15:26
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori