E FUNDIT/ Lajm shumë i mirë nga Gjermania: Negociatat të hapen!
Belotti, Morata apo Aubameyang? Njëri do të përfundojë në San Siro
Pëlqej
Milan ka vetëm një dëshirë në këtë merkato dhe ai është një sulmues.

Edhe pse Belotti duket favoriti, për të cilin Milan pritet të ofrojë 50 milionë euro, nuk përjashtojnë dy sulmuesit e tjerë të mëdhenj: Aubameyang dhe Alvaro Morata, përcjell Albeu.com.

Sipas informatave nga Il Corriere dello Sport Milan dhe më së shumti Fassone ka pëlqim primar vetëm Moratan. Fassone ka mbyllur marrveshjen me Belottin por po heziton pasi dëshiron të provojë dhe pistën Alvaro Morata. Torino mund ta ulte vlerën nëse i ofrohet ndonjë lojtarë por Reali pranon vetëm para. /albeu.com/
Shtuar më 16/07/2017, ora 17:06
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori