Bën tatuazh në fundshpinë, tifozja e Juves "çmend" ndjekësit (FOTO LAJM)

Modelja e njohur amerikane, Emily Ratajkovski ka bërë një tatuazh të ri në trupin e saj, teksa këtë herë ka stampuar në fundshpinë emrin e shkurtuar të saj "Emrata".

Fotot kanë bërë xhiron e botës brenda pak minutave, pasi vetë bukuroshja i shpërndau ato në rrjetet sociale personale.

Emily Ratajkovski është nga modelet më të preferuara nga kompanitë e modës, ndërsa një lidhje me sportin, njihet si një tifoze e Juventusit në futboll dhe Los Angeles Lakers në NBA.
Shtuar më 08/06/2019, ora 11:28
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori