Benatia: Barcelona, Reali, Chelsea dhe Manchester City më kërkuan
Pëlqej
Mbrojtësi i Bayern Munich, Mehdi Benatia është shprehur se për të ka pasur interes nga klubet më të mëdha të Europës. por ai zgjodhi Bayernin.


"Manchester City dhe Chelsea më donin, ndërsa kishte interesim edhe nga Barcelona dhe Reali, munich më pëlqen edhe pse bën pak ftoht. Nuk më intereson shuma e transferimit tim, nësë është një vler e lartë apo falas". /albeu.com/
Shtuar më 08/09/2014, ora 11:47
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori