Benevento befason Juventusin (VIDEO)
Benevento gjen barazimin ndaj Juventusit në frymën e fundit të pjesës së parë, kur po mbyllej koha shtesë.

Gjatë një goditje nga këndi, Arthur nuk e largon topin siç duhet dhe Letizia koordinohet dhe me një kalibrim perfekt mposht portierin Szczesny.
Shtuar më 28/11/2020, ora 19:08
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori