Benfica-Dortmund, ja formacionet e mundshme (FOTO)

Benfica-Dortmund është dueli tjetër që do të luhet sonte në mbrëmje në Champions League. Vendasit që marrin pjesë për herë të katërt në këtë fazë do të testojnë forcën e tyre ndaj verdhezinjve në një duel që premton spektakël.

"Shqiponjat" siç njihen ndryshe do të mbështeten në sulm te Josan dhe Mitroglou ndërkohë që Dortmundi kundërpërgjigjet me trinomin Dembele-Reus-Aubameyang. /albeu.com/

Shtuar më 14/02/2017, ora 17:54
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori