Benfica nenshkruan kontrate te perhershme me Reyes
Albeu.com
Klubi portugez, Benfica, ka nënshkruar kontratë të përhershme me sulmuesin e Atletico Madrid, Jose Antonio Reyes.Ish-lojtari i Arsenalit dhe Real Madridit iu bashkua Benficas si huazim në fillim të sezonit dhe duket se ka bërë mjaft për të fituar një transferim të përhershëm.

Reyes ka nënshkruar kontratë katërvjeçare e gjysmë me klubin portugez, për të cilën kontratë Benfica pagoi 6 milionë funte.
Shtuar më 24/12/2008, ora 14:57
Tage: arkiv
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori