Benitez: Asgje nuk kemi ne dore!
Albeu.com
Rafa Benitez, ka pohuar se Liverpuli mund ta zërë vendin e katërt në kampionat vetëm nëse edhe skuadrat e tjera bëjnë gabime.“E dinim se ndeshja kundër Mançester Junajtid do të ishte shumë e vështirë. Çështja tani është a do të gabojnë skuadrat e tjera."

"Ne e nisëm mirë ndeshjen edhe kundër Junajtid. Nëse shkon në “Old Trafford” dhe nuk luan mirë ose nuk tregon karakter, gjërat nuk shkojnë mirë.Por ne treguam se mund të mundim çdo skuadër nëse luajmë mirë dhe mendoj se do të ishim diku tjetër nëse do të kishim përfituar nga situatat që janë krijuar në të kaluarën."
Shtuar më 24/03/2010, ora 00:30
Tage: arkiv
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori