Benitez-Branca: E ardhmja e teknikut
Pëlqej
Tre orë bisedime në një dhomë të mbyllur, Benitez dhe Branca përpara Angelo Mario Moratti dhe drejtorit sportiv Piero Ausilio kanë diskutuar termat e momentit shumë të keq të Interit dhe mbi të gjitha, vullnetin për të vazhduar punën së bashku. Tekniku spanjoll del me një besim të përkohshëm me ndeshjen e rradhës në Verona kundër Chievos që mund të jetë deçizive për të ardhmen e tij në skuadër.(albeu.com)
Shtuar më 18/11/2010, ora 11:53
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori