Benitez: Do të pres sa të kalojë fati i keq
Pëlqej
“Jemi të vetëdijshëm që kemi shumë raste për gol por nuk i shfrytëzojmë ato. Do të presfati i keq të largohet dhe në të ardhmen do të vijë dhe për ne pak fat”. Kështu e komentuar trajneri I Interit, Benitez, barazimin në Lecce. “Kur skuadra nuk ka itensitet, të gjithë kanë përgjegjësi, por duhet të japim maksimumin për të përmirësuar. Duhet të krijojmë më shumë nëse duam ti fitojmë këto lloj ndeshjesh. Tani le të përgatisim sa më mirë derbin dhe ti përmbysim gjërat”, ka përfunduar Benitez.(albeu.com)
Shtuar më 11/11/2010, ora 12:50
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori