Benitez: E di ç'është derbi nga Stambolli
Pëlqej
“E kam kuptuar se çdo të thotë derbi pas finales së Championsit në Stamboll. Kam dëgjuar se do të vijnë disa tifozë të Liverpoolit për të më mbështetur dhe i falenderoj”, kështu Rafa Benitez ndez në flakë derbin ë së dielës kundër Milanit. “E dimë që jemi një skuadër e fortë dhe kjo ndeshje mund të jetë e rëndësishme për ta treguar. Mund të jetë ndeshja e kthesës”, thotë Benitez. Ndërkohë është hequr çdo dyshim për Sneijder. Ai do të jetë në fushë.(albeu.com)
Shtuar më 13/11/2010, ora 14:33
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori