Benitez: E dimë se ç'duhet të bëjmë për të fituar
Pëlqej
"Të gjitha skuadrat kanë lojtarë të dëmtuar dhe shpesh bëhe fjalë për probleme muskolare. Nuk ka të bëjë ndryshimi i përgatitjes", janë fjalët e Benitezit gjat konferencës për shtyp të dhënë përpara ndeshjes kundër Tottenham. "Të gjithë ata që janë të grumbulluar në skuadër janë disponibël dhe mund të lujanë", ka thënë trajnëri dukë iu referuar Pndevit dhe Militos. "Interi është në një pozicion të mirë në tabelën e klasifikimit dhe ne e dimë shumë mirë se ç'duhet të bëjmë për të fituar. (albeu.com)
Shtuar më 02/11/2010, ora 12:20
Tage:
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori