Benitez është në rrezik
Ka të reja, por negative, mbi të ardhmen e Rafa Benitez.Tekniku i Interit sipas zërave të fundit të mekatos është në rrezik serioz largimi. Sot , ose në ditët në vijim, fillimi I stërvitjes me skuadrën në Appiano Gentile, mund të jetë edhe një mbledje me Brancan për të kuptuar më mirë situatën. Ndërkohë janë lajmëruar edhe dy ish milanistë për pankinën e Interit. Flitet për Rijkaard dhe Leonardo. Por përmenden edhe emrat e Dungës dhe Spalletit.(albeu.com)
Shtuar më 17/11/2010, ora 11:19
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori