Benitez: Fitore me mendje dhe me zemër
Është një Rafa Benitez I qetë dhe I sigurtë në idetë e tij, ai që komenton suksesin e Interit kundër Twentes. “ Është një fitore me mendje dhe me zemër. Njerëzit harrojnë që ne po luajmë pa lojtarët që vitin e kaluar kanë bërë aq shumë, si Milito, Maicon dhe Julio Cesar. Nuk është e lehtë por kur të rekuperojmë diçka do të jetë disi më e lehtë”, ka thënë. Për momentin e tij tek Interi ai është shprehur, “ Kam folur me Morattin dhe është gjithçka në rregull. Jam I përqëndruar tek puna”, përfundon Benitez.(albeu.com)
Shtuar më 25/11/2010, ora 11:08
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori