Benitez: Ka të drejtë Moratti
“Me presidentin ka një dialog të vazhdueshëm, nuk është problem. Unë si trajner duhet të analizoj aë që kemi bërë deri tani dhe jam 100% dakort me Morattin. Për ma nuk është ndonjë situatë e çuditshme, të gjithë jemi dakort, që nga tifozat e dei tek stafi teknik, që nuk kemi bërë maksimumin deri tani dhe duhet të bëjmë përforcime”, ka thënë trajneri I Interit Rafael Benitez, të nesërmen e kritikave të Morattit të zhgënjyer nga paraqitja e skuadrës në humbjen e së mërkurës.(albeu.com)
Shtuar më 05/11/2010, ora 14:31
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori