Benitez: Ndjej besimin e presidentit
Pëlqej
“E ndjej besimin e presidentit. Dje mbrëma pas derbit kam folur me Presidentin Moratti. Jemi të gjithë të hidhëruar por po punoj me presidentin dhe me Brancan për të ndërhyrë në merkaton e Janarit”. Nuk ka dyshime për të ardhmen e tij tekniku I Interit I cili shprehet besimplotë se Interi I tij do të kthehet në nivelet më të mira të tij dhe se do të jetë kompetitivë në të gjitha kompeticionet.(albeu.com)
Shtuar më 16/11/2010, ora 11:20
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori