Benitez: Ne të vetmit që fituam
“Jam i lumtur për rezultatin final të ndeshjes dhe për pjesën e parë. Interi është skuadra e vetme italiane që ka fituar. Por nuk jam i lumtur për pjesën e dytë. Humbëm intensitetin, edhe pse isha i qetë dhe i sigurtë për fitoren”, Kështu komenton Rafa Benitez fitoren e djeshme të Interit kundër Tottenhamit në Champions. Më pas ai i bën elozhe Coutinhos. “ Coutinho është një lojtar që ka talent dhe cilësi, mund të përmirësohet dhe ka një të ardhme tek kjo skuadër”.(albeu.com)
Shtuar më 21/10/2010, ora 07:24
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori