Benitez: Nuk do ndalem
Pëlqej
“Nuk do ndaloj, do të eci përpara, jam I qetë, jemi të gjithë të bashkuar. Nuk është momenti të ndalemi, është momenti të ecim përpara. Presidenti e di që është një situatë e vështirë nga të dëmtuarit. Duhet të qëndrojmë të bashkuar”. Nuk duket I shqetësuar Rafa Benitez dhe mendon të vazhdojë rrugën e tij me Interin. Pas kritikave për ndeshjen në derbi kundër Milanit, trajneri ka marrë një deklaratë besimi nga presidenti I tij Massimo Moratti.(albeu.com)
Shtuar më 20/11/2010, ora 17:14
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori