Benitez: Tani të mposhtim Parmën
Pëlqej
Pas fitores në Champions, Benitez kerkon vazhdueshmëri kundër Parmës në kampionat. “ Do të jetë një ndeshje ndryshe për nga orari por duam ta fitojmë për ti dhuruar tifozëve qetësi përpara nisjes për në kompeticionin e botërorit të klubeve. Unë isha I qetë më parë dhe jam I qetë tani”, ka nthënë Benitez I cili ka folur edhe për Julio Cesar. “Është I zemëruar për lajmet mbi gjendjen e tij, po punon mirë”, përfundon tekniku. (albeu.com)
Shtuar më 27/11/2010, ora 15:09
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori