Benitez: Vështirësi të paparashikuara
Pëlqej
“Nuk i prisja gjithë këto vështirësi në fillimin e sezonit”. Fola me presidentin. Duhet të jemi të bashkuar në mënyrë që të arrijmë të bëjmë diçka deri sa në Janar të bëjmë ndërhyrje në merkato” Duhet të gjejmë ekuilibrin që tani nuk e kemi”. Rafa Benitez duhet të administrojë emergjencën e paparashikuar, e provokuar nga një sërë dëmtimesh dhe pret merkaton e dimrit për të riprogramuar Interin e tij. “ Kam folur me klubin. Kemi disa ide dhe do të shohim se ç’mund të bëjmë”. Referimi është për Samuel, absolutisht për tu zëvendësuar pas dëmtimit në ndeshjen kundër Brescias.(albeu.com)
Shtuar më 09/11/2010, ora 18:06
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori